Toppik

Toppik, ABD’de Toppik, Inc. laboratuvarlarında geliştirilmiş ve yüzyılın buluşu olarak nitelendirilen Toppik, artık yeni ambalajında! Toppik saç tozu, 27,5 gr. Hair Building Fibers,ortalama 85 kullanımlıktır. Sprey kullanılmaması durumunda saçın hammaddesi olan keratin molekülleri uçacağından reçine özelliği fazla olan Toppik Sprey, ile birlikte kullanılmalıdır. Toppik saç tozu, bugüne kadar saça uygulanan gördüğünüz ve duyduğunuz tüm ürünlerden farklıdır. Toppik saç tozu, Saçtaki seyrekliği ortadan kaldıran doğal ve güvenilir bir üründür. Toppik Hair Building Fibers, bir sprey ya da krem değildir. Toppik saç tozu, lifleri saçınızı saniyeler içinde gürleştiren özel keratin lifleridir. Toppik,’in formülünde yer alan keratin saçın doğal proteinidir. Saçımızın yüzde 97’si keratinden oluşmaktadır. Toppik, ‘in formülünde de yüzde 97 oranında küçük, mikrolifler halinde renkli keratin molekülleri yer alır. Toppik saç tozu, kutusunu sallayarak seyrek saçlı bölgeye dökün. Toppik, ‘in formülünde yer alan bu renkli moleküller statik enerjiyle yüklenir ve saç tellerinizle birleşir. Böylece Toppik saç tozu,’uyguladıktan sonra saniyeler içinde dolgun saçlara kavuşursunuz. Saçlarınız Toppik saç tozu, ile gür ve doğal bir görünüm kazanır.

Toppik Saç Tozu, Nedir:

1. Toppik, bir ilaç mı? Doktor kontrolünde kullanmam gerekir mi?

Toppik, bir ilaç ya da krem değildir. Doktor kontrolü olmaksızın istediğiniz ölçüde kullanabilirsiniz. Saçınıza herhangi bir yan etkisi yoktur.

2. Toppik saç tozu, saçlarımın dökülmesine neden olur mu?

Toppik saç tozu, % 97 oranında mikrolifler halinde organik keratin moleküllerinden oluşmaktadır. İçerisinde saçınız için zararlı hiçbir madde bulunmamaktadır. Kendi saçınız ne kadar doğalsa Toppik, ‘ te o kadar doğaldır.

3. Toppik saç tozu, ’nun bileşiminde ne var?

Sac tellerimizin % 97′ si keratinden oluşmaktadır. Toppik saç tozu, bu doğal formüle sadık kalarak formülünde % 97 oranında mikrolifler halinde organik keratin molekülleri içermektedir.

4. Toppik saç tozu, kullandıktan sonra jöle gibi şeyler kullanabilir miyim?

Toppik saç tozu, kullandıktan sonra jöle değil ancak şekil verici spreyler kullanabilirsiniz. Özellikle ”Toppik Sprey, ” i kullanmanızı tavsiye ederiz.

5. Toppik, kaşıntı döküntü ya da alerji yapar mı?

Hayır. Toppik saç tozu, kesinlikle kaşıntı, alerji veya döküntü yapmaz. Toppik saç tozu, % 97 organik keratin moleküllerinden oluşmaktadır.

6. Yakından bakıldığında Toppik saç tozu, kullandığım belli olur mu?

Saçınızla uyumlu renkte Toppik, kullandığınız sürece kesinlikle yakından bakıldığında Toppik, kullanıldığı belli olmaz.

7. Toppik saç tozu, ‘nu herkes kullanabilir mi?

Toppik’i saç, ı dökülen bay ya da bayan herkes rahatlıkla kullanabilir.

8. Toppik spreyi, neden kullanmalıyım?

Toppik saç tozu, ‘nu uygulandıktan sonra Toppik, ’in saçınızdaki tutumunu ve dolayısıyla ömrünü arttırmış olursunuz. Bu nedenle daha etkili bir sonuç için sabitleyici sprey kullanmanızı öneririz.

9. Toppik, Bir tüp ne kadar zaman da kullanırım?

Saçınızın seyreklik durumuna ve kullanımınıza göre bu süre değişir. Ancak ürünlerin ortalama kullanım süreleri şu şekildedir:

12 gram >> 1 ay

27,5 gram>> 2 ay

55 gram >> 5 ay

10. Toppik Saç Tozu, Ürünün kullanımında nelere dikkat etmeliyim?

a. Saçlarınızı duş aldıktan sonra uygulamadan önce çok iyi kurutmayı unutmayın.

b. Toppik, ‘ i seyrelmiş bölgeye serpin (tuz eker gibi) sonra ister el ile ister tarak yardımıyla şekil verin.

c. Toppik,’i uyguladıktan sonra sabitlemek için Toppik, spreyi kullanmanızı öneririz.

d. İyi bir görüntü için Toppik, ’i uyguladıktan sonra ön saç diplerinde kalmamasına dikkat edin.

e. Rüzgarlı havalarda Toppi, ’in saçınızda daha iyi sabitlenmesi için Toppik sprey, kullanın.

f. En önemli noktalardan bir tanesi Toppik, ’i dikkatlice uygulayıp sabitlemektir. Böylece saçınıza doğal görünüm kazandırmış olursunuz.